BAĞLAMA EĞİTİMİ, BAĞLAMA KURSU, Genel, Gitar Kursu, KISA SAP BAĞLAMA KURSU, KISA SAP SAZ KURSU, MÜZİK KURSU, SAZ EĞİTİMİ, SAZ KURSU, UZUN SAP BAĞLAMA KURSU, UZUN SAP SAZ KURSU
İLDEM GİTAR KURSU 0505 621 9452

ildem GİTAR KURSU 0505 621 9452

 
Eğitim programlarımız, teknik, teorik ve pratik uygulamalarla öğrencileri geliştirmeye yönelik hazırlanmıştır. Kişiye özel yıllık program oluşturularak öğrencinin seviyesi her ay değerlendirilir. Müzik eğitimi belli bir disiplin anlayışı gerektirdiğinden özel derslerin haricinde haftalık, öğrencinin evinde çalışabileceği egzersizler verilerek gelişimin kalıcı olması sağlanır.

Yıllık programlarımız, yaş gruplarına, öğrencilerin deneme dersinde tespit edilen yeteneklerine göre yıllık planlar oluşturulur. Her ay öğrencinin gelişimi ile ilgili velilere bilgi verilir. Enstrüman öğreniminde en önemli şeyin motivasyon olduğu düşünülürse, öğrencilerin sıkılmadan çalışacakları bir ortam müzik eğitimlerine büyük katkıda bulunacaktır.

İleri seviye öğrencilerde metod çalışmaktan ziyade daha çok repertuvar, teknik geliştirmeye yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Bu çalışmalarını bir gösteriye yönelik yahut özel yetenek sınavlarında nasıl kullanacakları konusunda yol gösterilmektedir.

ÇINAR KOĞ